O NÁS

vhv-opus-logo-300x155

C.P.E. OPUS Prague a.s.

Vyrábíme doplňky hokejové výstroje  pro hráče i brankáře, a to pro všechny věkové kategorie (senior, junior, boy).

Do našeho sortimentu patří chrániče krku,hokejové šle,suspenzory,pasy na štulpny,štulpny,brankářské nákolenice.

 

Máme vám co nabídnout...

  • dlouholeté zkušenosti techniků
  • řemeslnou zručnost našich švadlen
  • spolehlivost a serióznost
  • kvalitu
  • solidní strojové vybavení

Díky těmto devizám pro vás můžeme vyrobit:

  • sportovní i jiné tašky dle vašich požadavků
  • chrániče pro lední hokej a příbuzné sporty dle vašeho vzoru
  • protiúderové chrániče do akce i na trénink a protiúderové chrániče pro koně
  • všechno, co nám naše možnosti dovolí

made-in-cz-small-2

Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě

Od roku 2016 vyrábíme téměř všechny hokejové chrániče opět v České republice. Klademe vysoký důraz nejen na kvalitu, ale zrovna tak na bezpečnost našich výrobků.

Chrániče prošly náročným testováním ve Výzkumném ústavu bezpečnosti práce a jejich kvalita a bezpečnost byla potvrzena přidělenými certifikáty.

 

Jako jedni z mála na světě vyrábíme chrániče pro policejní koně

IMG_3934

 

Naše tradice

Historie firmy OPUS se traduje od r. 1923. V průběhu 85 let svého trvání si získala dobré jméno ve svém oboru. Zpočátku se specializovala na výrobu koňských postrojů a výrobků pro jezdecký sport, postupem času svůj výrobní program rozšířila o výrobu sportovních brašen a kletrů a v posledních více než 40 letech se zaměřuje hlavně na výrobu hokejové výstroje a příbuzné sporty.

 

Od roku 1991 naši modeláři úzce spolupracovali s firmou Karhu Canada (později CCM, nyní Reebok), pro kterou jsme až do roku 2005 vyráběli statisíce kalhot ročně. Další rozšíření výrobního programu pro nás znamenal začátek spolupráce s finskou firmou C.P.E. Production Oy. Od roku 1998 ve spolupráci s touto firmou vyrábíme protiúderové chrániče pro ozbrojené složky. Za 15 let této spolupráce se nám podařilo vyhrát řadu výběrových řízení v různých zemích Evropy (Anglie, Francie, Norsko, Finsko, Maďarsko) a dodat jim tisíce chráničů do akce i na trénink. Jako jedni z mála na světě vyrábíme chrániče i pro koně jízdní policie. Tyto produkty spolu s hokejovými chrániči jsou v současné době naším hlavním výrobním programem.

Rovněž si vážíme spolupráce s HC Kobra Praha při vývoji a testování chráničů a spolupráce s SKV Králové České Budějovice při vývoji a testování výstroje pro sledge hokej, které sponzorujeme.

V roce 2016 se změnou majitele přišla i změna názvu společnosti na C.P.E. OPUS Prague a.s., hokejové chrániče však i nadále ponesou tradiční značku a logo VHV.

IMG_9727-200x300