O NÁS

vhv-opus-logo-300x155

C.P.E. OPUS Prague a.s.

Jako jediná firma ve střední Evropě vyrábíme hokejovou výstroj pro hráče i brankáře, a to pro všechny věkové kategorie (senior, junior, boy).

Do našeho sortimentu patří chrániče ramen, loktů, holení, rukavice, suspenzory, šle, ribana, chrániče krků, brankářské betony, lapačky, vyrážečky, vesty, kalhoty hráčské i brankářské, hokejové tašky a mnohé další.

V naší nabídce najdete i kalhoty pro in-line hokej a hokejbal.

Máme vám co nabídnout...

  • dlouholeté zkušenosti techniků
  • řemeslnou zručnost našich švadlen
  • spolehlivost a serióznost
  • kvalitu
  • solidní strojové vybavení

Díky těmto devizám pro vás můžeme vyrobit:

  • sportovní i jiné tašky dle vašich požadavků
  • chrániče pro lední hokej a příbuzné sporty dle vašeho vzoru
  • protiúderové chrániče do akce i na trénink a protiúderové chrániče pro koně
  • všechno, co nám naše možnosti dovolí

made-in-cz-small-2

Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě

Od roku 2016 vyrábíme téměř všechny hokejové chrániče opět v České republice. Klademe vysoký důraz nejen na kvalitu, ale zrovna tak na bezpečnost našich výrobků.

Chrániče prošly náročným testováním ve Výzkumném ústavu bezpečnosti práce a jejich kvalita a bezpečnost byla potvrzena přidělenými certifikáty.

 

Jako jedni z mála na světě vyrábíme chrániče pro policejní koně

IMG_3934

 

Naše tradice

Historie firmy OPUS se traduje od r. 1923. V průběhu 85 let svého trvání si získala dobré jméno ve svém oboru. Zpočátku se specializovala na výrobu koňských postrojů a výrobků pro jezdecký sport, postupem času svůj výrobní program rozšířila o výrobu sportovních brašen a kletrů a v posledních více než 40 letech se zaměřuje hlavně na výrobu hokejové výstroje a příbuzné sporty.

 

Od roku 1991 naši modeláři úzce spolupracovali s firmou Karhu Canada (později CCM, nyní Reebok), pro kterou jsme až do roku 2005 vyráběli statisíce kalhot ročně. Další rozšíření výrobního programu pro nás znamenal začátek spolupráce s finskou firmou C.P.E. Production Oy. Od roku 1998 ve spolupráci s touto firmou vyrábíme protiúderové chrániče pro ozbrojené složky. Za 15 let této spolupráce se nám podařilo vyhrát řadu výběrových řízení v různých zemích Evropy (Anglie, Francie, Norsko, Finsko, Maďarsko) a dodat jim tisíce chráničů do akce i na trénink. Jako jedni z mála na světě vyrábíme chrániče i pro koně jízdní policie. Tyto produkty spolu s hokejovými chrániči jsou v současné době naším hlavním výrobním programem.

Rovněž si vážíme spolupráce s HC Kobra Praha při vývoji a testování chráničů a spolupráce s SKV Králové České Budějovice při vývoji a testování výstroje pro sledge hokej, které sponzorujeme.

V roce 2016 se změnou majitele přišla i změna názvu společnosti na C.P.E. OPUS Prague a.s., hokejové chrániče však i nadále ponesou tradiční značku a logo VHV.

IMG_9727-200x300

 

 
 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení